تولید محتوا

 تولید مقالات تخصصی مربوط به انواع کسب و کارها

 تولید محتوای هنری ، شعر و ترانه

 پست وبلاگ

 توضیحات محصول

 تولید محتوای شبکه های اجتماعی

 تولید محتوای وب سایت

content-is-king

تولید محتوا

امروزه تولید محتوای باکیفیت نقش بسیار مهم و کلیدی را در بحث سئو و بالا بردن رتبه وب سایت شما ایفا می کند.از دیدگاه جو پولیزی، بنیانگذار CMI ،محتوا اطلاعات ترغیب کننده ای هست که به مخاطب اطلاع رسانی میکند، با مخاطب تعامل ایجاد میکند و برای مخاطب جذاب است. 

با استفاده از یک محتوای جذاب و حرفه ای می توان کاربران را به کسب و کار خود علاقمند نموده و با این رویکرد مشتریان بسیاری را به سمت خدمات و محصولات خود جذب کنیم. در واقع فرآیند برندینگ و ارتقای مشاغل و توسعه فروش بواسطه تولید محتوای قدرتمند برای جنبه های مختلف کسب و کار مورد نظر میسر است. یک محتوای خوب موجب ایجاد یک ذهنیت مثبت در کاربران شده و خدمات و محصولات شما را به یاد ماندنی می کند. از این رو، تولید محتوای با کیفیت و حرفه ای برای وب سایت، بخش های مختلف کسب و کار و خدمات و محصولات شما بسیار مهم و ضروری است چرا که مسیر شما را تا رسیدن به اهدافتان هموارتر و سریع تر می کند. شرکت کاکتوس طلایی با تیم حرفه ای خود در زمینه تولید محتوای تخصصی در زمینه ها و بخش های مختلف، با گام هایی طلایی شما را تا فتح قله های موفقیت همراهی کرده و همواره بهترین ها را به شما گرامیان ارائه می دهد. با انتخاب شرکت کاکتوس طلایی، قدرتمندترین و جذاب ترین محتوا ها را برای بخش های مختلف کسب و کار و خدمات و محصولات خود خواهید داشت و به یک برند طلایی تبدیل خواهید شد.

تولید مقالات تخصصی مربوط به انواع کسب و کارها

تولید مقالات تخصصی مربوط به انواع کسب و کارها

تولید محتوای تخصصی مربوط به انواع کسب و کارها از مهم ترین و کاربردی ترین تولید محتوا ها می باشد. مخاطب شما باید بداند که عملکرد و استراتژی کسب و کار شما به چه شکل است. مقالات تخصصی رویکردی نوین برای آشنایی کامل کاربران بصورت علمی و کاربردی با کسب و کار شماست. مخاطب با مراجعه به این دسته از مقالات و محتوا ها به نحوه عملکرد و خدمات و محصولات ارائه شده توسط کسب و کار شما علاقمند شده و درصدد استفاده از آنها و یا همکاری و مشارکت با شما برخواهد آمد. از این رو، تولید مقالات تخصصی و مقالات حرفه ای برای معرفی کسب و کار و خدمات و محصولات شما و ارائه استراتژی های خلاقانه تان در آنها از جمله راه های برندسازی و ارتقای کسب و کار مورد نظر می باشد.

خلق آثار هنری و ادبی در تمام دوران ارزشمند و با شکوه است. هنر یک استعداد درونی است که داشتن آن موهبت است و ارائه آن به جامعه بشری روحی است که به کالبد جامعه وارد شده و به آن شوق می بخشد. شرح حال شاعران و نویسندگان و سایر فرهیختگان هنری و ادبی در واژگان نمی گنجد. ما نیز با شیوه بی بدیل اندیشیدن و دریافتن، به خلق آثاری فاخر می پردازیم و آنها را به علاقمندان این عرصه ارائه می دهیم. تولید محتوا های هنری شامل انواع قالب شعر و ترانه، دلنوشته و نقد و انواع متون هنری و ادبی، گنجینه ای است که از آن برخورداریم و بدان می پردازیم. زیباست نگاهی که به هنر آمیخته و صدایی که بدان موسیقی آویخته و قلبی که شور هنرمندی و عشق در آن ریخته. تبلور اصالت هنر در متون و اشعار ما پیشکشی است برای فرهیختگان و عاشقان هنرورزی که مستدام در آن در حرکت اند.

پست وبلاگ

پست وبلاگ

هر وب سایت علاوه بر مطالب تخصصی در حیطه کسب و کار مورد نظر و خدمات ارائه شده شامل قسمت های جذاب مرتبط همانند رویدادها، اخبار و تازه ها، مقالات عمومی، دانستنی ها و … می باشد که علاوه بر پُر بار تر نمودن وب سایت و نقش فوق العاده آن در بهینه سازی سایت، برای مخاطبان و بازدید کنندگان سایت نیز بسیار جذاب و سرگرم کننده بوده و موجب می شود که کاربران شما مدت بیشتری از وب سایت مورد نظر استفاده کنند. تنوع در تولید محتواها در بخش وبلاگ و ایجاد دسته بندی های مختلف و متنوع در آن یکی از گام های موثر در جهت موفقیت است. محتوا ها در این بخش باید جذاب و سرگرم کننده بوده و مخاطبان را به کسب و کار شما علاقمند کنند. قرار دادن تازه ترین اخبار در وب سایت شما، نشان از بروز بودن و خلاق بودن کسب و کارتان دارد و همین امر موجب می شود که روزانه کاربران بیشتری به سایت شما مراجعه کرده و در نهایت مخاطبان و مشتریان شما افزایش یابند.

توضیحات محصول

توضیحات محصول

در وب سایت های تجاری موفق بویژه فروشگاه های اینترنتی، تولید محتوا برای معرفی محصولات عرضه شده بصورت حرفه ای و کامل، حرف اول را می زند. برای مشتریان مهم است که ویژگی های محصول عرضه شده را بداند و برای خرید به آن اعتماد کند. در واقع تولید محتوای تخصصی برای معرفی محصولات، یک گام مهم در جهت اعتمادسازی و در نهایت افزایش فروش است. ارائه توضیحات شفاف و درست از محصول و بررسی ویژگی های منحصر بفرد آن موجب علاقمندی کاربران به خرید محصول مورد نظر خواهد شد. به عبارت دیگر می توان توضیحات محصول را مهم ترین بخش آن در یک فروشگاه آنلاین نامید. محتوای قدرتمند در حیطه توضیح محصولات می تواند رتبه وب سایت شما را در گوگل افزایش دهد و به تعداد بازدیدکنندگان و در نهایت مشتریان شما بیفزاید. با توجه به اینکه دو عامل مهم اعتماد سازی و افزایش بازدید در گرو تولید محتواهای استاندارد در مورد محصولات هستند می توان به اهمیت فوق العاده تولید محتوا در این باره پی برد.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی را می توان یکی از مکمل های قوی و موثر برای ارتقای وب سایت و کسب و کار دانست. با توجه به اینکه روزانه به تعداد بازدیدکنندگان شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، پینترست و … افزوده می شود می توان شبکه های اجتماعی را به عنوان یک بستر قوی تبلیغاتی تلقی نمود. هدف مهم تولید محتوا در شبکه های اجتماعی مختلف، جذب فالوور و یا همان دنبال کننده هاست. یک محتوای جذاب و کاربرپسند می توان بازدید کنندگان را به صفحه شما علاقمند کرده و موجب شود که آنها صفحه شما را دنبال کنند. یک محتوای قدرتمند باید کاربر را نسبت به حیطه شغلی و کسب و کار شما، کنجکاو و علاقمند کند و در واقع تمایل به جستجو و مطالعه بیشتر را در او ایجاد کند. با توجه به اینکه تعداد بسیاری از افراد جامعه، زمان نسبتاً زیادی را در این شبکه ها می گذرانند می توان از این بستر برای افزایش بازدید وب سایت خود نیز کمک گرفت. با تولید محتواهای قوی و خلاقانه می توان تا حد زیادی از این بستر در جهت ارتقای کسب و کار و برندینگ استفاده کرد.

تولید محتوای وب سایت

تولید محتوای وب سایت

تولید محتوا در واقع تنها به متون طولانی و مقالات گفته نمی شود بلکه هر گونه شعار تبلیغاتی، متن های کوتاه و کپشن ها، تیترها و … همگی جزو تولید محتوا هستند. با توجه به اینکه مهمترین صفحه هر وب سایت، صفحه اصلی و یا خانه می باشد نیاز است که در آن از شعار ها و تبلیغات جذاب و قوی مرتبط به کسب و کار مورد نظر استفاده شود. کپشن های مورد استفاده باید مختصر و مفید و در عین حال گویا و جذاب باشند و کاربر را علاقمند کنند که به قسمت های دیگر وب سایت نیز مراجعه کند. همچنین تمام متون قدیمی و غیر حرفه ای در یک وبسایت قابلیت بروز رسانی و ویرایش دارند و می توان آنها را بهینه کرد و یا محتواهای حرفه ای و بهینه را جایگزین نمود. در خلق شعارهای تبلیغاتی و متون کوتاه باید خلاقیت و نوآوری اعمال شود چرا که این محتوا ها نقش بسیار مهمی به ترغیب بازدیدکنندگان به جستجوی بیشتر در وب سایت و در نهایت استفاده آنها از خدمات و یا محصولات ارائه شده در وب سایت مورد نظر دارند. تولید محتوا برای وب سایت جنبه های مختلفی دارند و هم بصورت تبلیغی و هم بصورت تخصصی می باشند و برای موفقیت کسب و کار بسیار حائز اهمیت هستند.

بازاریابی محتوا